ויזה לארה"ב לילדים: כל הסיבות והדרכים לעשות זאת

הוצאת ויזה לארה"ב לילדים מרתיעה רבים וזאת בשל התהליך שיש לעבור בכדי לעשות זאת. מוטב להקדיש את הזמן בכדי להוציא עבורם ויזה, כך יוכלו לטוס לארה"ב וליהנות ממגוון בילויים והנאות המותאמים לגילם. בכתבה הבאה תמצאו סיבות טובות להוצאת ויזה לארה"ב לילדים וכמובן, את הדרך לעשות זאת מבלי להסתבך.

דיסני וורלד

מה הסיבות בגינן ילדים יטוסו לארה"ב?

טיול

טיול לארה"ב עם הילדים הוא בין הטיולים המבוקשים והייחודיים וזאת הודות לכל האטרקציות המופלאות ופארקי הילדים של אורלנדו. בין הפארקים הללו ניתן למצוא גם את דיסני וורלד, המהווה מקום קסום עבור ילדים רבים, בו הם יכולים לפגוש את כל דמויות דיסני השונות. מעבר לזה, ארה"ב עשירה בפארקי מים מהנים, שמורות טבע מרהיבות, מפעלי ממתקים בהם ניתן לסייר ועוד. כל אלה הופכים את ארצות הברית ליעד מבוקש בקרב משפחות.

מחנה קיץ

בחופשת הקיץ הארוכה מוצאים את עצמם בני נוער רבים משתוקקים לנסוע לסאמר סקול בארה"ב. במחנה הקיץ הילדים מתקשרים ומתנהלים בשפה האנגלית, עוברים חוויות ייחודיות יחד עם ילדים בני גילם, מטיילים ברחבי ארה"ב, ישנים יחדיו בבקתות ולמעשה הופכים את חופשת הקיץ שלהם לבלתי נשכחת. מעבר לחוויות הנהדרות שייחוו, ההתנהלות בשפה האנגלית מקנה לילדים אם האפשרות ללמוד את השפה על הצד הטוב ביותר, לא בכיתה מול מורה, אלא באמצעות דיבור והקשבה.

ביקור משפחתי

סיבה מצוינת להוצאת ויזה לארצות הברית, היא לבקר את בני המשפחה שגרים באזור. במהלך הביקור, תוכלו גם ליהנות מטיול באזורים הנחשקים והמתויירים של ארה"ב לרבות פארקי השעשועים באורלנדו. בכדי להוציא ויזה עבור ביקור משפחתי יש להקפיד להגיש בקשה לסוג הוויזה הרצוי (B1\B2).

נסיעה עם ההורים לצורכי עבודה

כשההורים עובדים בין היתר גם בחו"ל ונאלצים לטוס לארה"ב לפגישות עבודה, לעתים הם יצטרכו לקת עמם את אחד הילדים. גם במקרים אלו, יש להוציא ויזה לילדים בהתאם לנהלים, תוך הקפדה על מילוי הטפסים הרלוונטיים.

איך מוציאים ויזה לילדים?

ילדים שטרם הגיעו לגיל 14, לא מחויבים בהגעה לשגרירות לטובת ראיון אישי. מה שכן צריך לעשות, זה לשלם אגרת ויזה ולשלוח דרך חברת UPS, בקשה לוויזה עבור הילדים. בכדי להימנע משליחת הבקשה, יש להביא את המסמכים לשגרירות, רק במידה ואחד ההודים מגיע לראיון אישי, כך יוכל להגיש את שתי הבקשות יחדיו. טפסים להוצאת ויזה לילדים הם אותם הטפסים שממלאים יתר המועמדים, הטופס נקרא DS – 160, ומילויו נעשה בשפה האנגלית. חשוב מאוד למלא את כל פרטי הטופס ולא להחסיר פרטים, אחרת אתם עלולים שלא לקבל אישור כניסה לארה"ב. כמו כן, התעדכנו באתר השגרירות בסוג הוויזה הרלוונטי עבורכם, מאחר וישנם כמה סוגי ויזות בהתאם לסיבה בגינה הילד מגיע לארה"ב.

את הטופס יש להגיש בצירוף תמונה של הילדים (חייבת להיות צבעונית), דרכון בתוקף, אישור ששילמתם את אגרת הוויזה ומכתב הסכמה משני ההורים (תוכלו למצוא את הטופס באתר השגרירות).

 

הוצאת ויזה לילדים לארצות הברית, לא חייבת להיות משימה מסובכת או בלתי אפשרית. באמצעות הטפסים המתאימים, תוכלו להגיש בקשת ויזה עבור הילדים, כך יוכלו להיכנס לארצות הברית ללא בעיה. ארה"ב גדושה אטרקציות וחוויות ייחודיות לילדים, לכן אין זה מפליא שרבים מעוניינים להוציא עבורם ועבור ילדיהם וויזה לארה"ב.

 

 

 

שאלות בנושא ויזה לארה"ב לילדים: כל הסיבות והדרכים לעשות זאת

ויזה לארה"ב לילדים

למידע נוסף על ויזה לארה"ב לילדים: כל הסיבות והדרכים לעשות זאת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד