סוגי ויזות לארה"ב

ויזת תיירות ועסקים לארה"ב (B1-B2)

ויזת תיירות ועסקים לארה"ב (B1-B2) הינה הויזה הנפוצה ביותר המונפקת בישראל. ויזה זו מאפשרת להגיע לארה"ב לביקור קצר למטרת טיול, ביקור משפחה או חברים, קבלת טיפול רפואי, קיום פגישות עסקיות וכנסים למיניהם.
ויזת תיירות ועסקים מאפשרת לנסוע לביקור לצורך פעילות עסקית הכוללת ביקור, ניהול פגישות עסקים ומו"מ, השתתפות בוועידה מקצועית, כנס או תערוכה, טיפול בכנס, סוגי הרצאות מסוימים וניהול מחקרים קצרים אשר תמורתם המועמד לויזה לא יקבל שכר.

חשוב לדעת כי לבעלי ויזה מסוג B1-B2 אסור לעבוד בארה"ב או ללמוד באוניברסיטה. אנשי עסקים המעוניינים בויזה לצורך רילוקיישן או עבודה במסגרת אחרת בתוך תחומי ארה"ב, מחויבים לבקש ויזה על בסיס אישור עבודה.

כל מועמד המעוניין להוציא ויזת תיירות ועסקים מחויב להוכיח לשלטונות ההגירה האמריקאיים כי אין בכוונתו להישאר באופן בלתי חוקי בארה"ב, וכי יש לו סיבה טובה לחזור לארץ בתום תקופת הנסיעה המיועדת.

שלבי הגשת הבקשה עבור ויזת תיירות ועסקים:
  1. מילוי טופס בקשה רשמי של השגרירות האמריקאית (DS-160)
  2. תשלום אגרת הויזה (160$)
  3. קביעת מועד ראיון בשגרירות (שלב הראיון הוא חובה לגילאי 14 עד 80)
  4. ראיון בשגרירות ארה"ב
  5. קבלת הויזה בכפוף להחלטת השגרירות

אנו ב-Visa4us מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב, המקצועי, והאמין ביותר. כל לקוח מקבל מענה אנושי וליווי אישי. אז אם ברצונכם להצטרף ללקוחותינו הרבים והמרוצים ולחסוך זמן יקר, פנו אלינו ונסייע לכם בהוצאת הויזה.

לקבלת ויזת תיירות ועסקים התקשרו אלינו: 052-4475999
סוגי ויזות נוספים

ויזה לארה"ב לילדים (מתחת לגיל 14)
חידוש/הארכת ויזה לארה"ב
ויזה לארה"ב לבעלי דרכון זר - Visa Waiver Program

למענה אנושי השאירו פרטים
צרו איתנו קשר >
לקבלת עזרה וייעוץ
פנו אל המומחה שלנו
אלישמע אטיאס
התקשרו עכשיו:
052-4475999