שגרירות ארה"ב בישראל
כל המידע והפרטים אודות שגרירות ארה"ב בישראל
שגרירות ארה"ב בישראל נמצאת ברחוב הירקון 71 בתל אביב, אולם, יש גם שגרירות ארצות הברית בישראל ברחוב דוד פלוסר 14 בירושלים.
תחפשו בגוגל את המילים הבאות:
שגרירות ארה"ב בישראל, שגרירות ארצות הברית בישראל, שגרירות ארה"ב ישראל, תוכלו למצוא בקלות את האתר הרשמי של שגרירות ארצות הברית בישראל.

חשוב לציין שאי אפשר סתם כך להגיע לש.ג של שגרירות ארה"ב ישראל ולבקש ויזה לארה"ב. אתם צריכים להגיע מוכנים עם תיאום מראש.
המאבטחים של שגרירות ארה"ב ישראל לא יכניסו אתכם אם אין לכם הזמנה לראיון.
שגרירות ארה"ב בישראל מקבלת קהל כל יום פרט ליום שבת וראשון ועל פי רוב יש קבלת קהל גם בימי שישי בשגרירות ארה"ב בישראל.
חשוב לציין גם שגרירות ארה"ב ישראל לא פועלת בחגי ישראל וגם בחגים הנוצריים.

שגרירות ארה"ב בישראל מקבלת ביום כמה מאות אנשים. כל אחד שמגיע לשגרירות ארצות הברית בישראל צריך להגיע עם מסמכים ועם טפסים שממלאים באתר של שגרירות ארה"ב ישראל.
ילדים עד גיל 14 לא צריכים להגיע לשגרירות ארה"ב בישראל, הם לא מראיינים ילדים.
אם להורים יש כבר ויזה ורוצים להוציא ויזה לילדים, אז מה שעושים זה, שבמקום להגיע ל שגרירות ארצות הברית בישראל, צריך לארגן את כל הטפסים הרלוונטיים ולשלוח את החומר באמצעות סניפי דואר ייעודים.
דואר ישראל זכה במרכז של שגרירות ארה"ב ישראל שבאמצעותו רשאים שליחי הדואר להעביר את החומר לתוך שגרירות ארה"ב בישראל.

גם מבוגרים מעל גיל 80 פטורים מלהגיע ל שגרירות ארצות הברית בישראל הם נדרשים להעביר את הניירת גם דרך דואר ישראל.
כדאי מאוד לדעת שאם יש אדם שזקוק לעזרה פיזית בכניסה לשגרירות ארצות הברית בישראל מדובר בבעיה לא פשוטה, כי הם לא מרשים לאף אחד להיכנס למי שאין הזמנה  לראיון (גם לא למלווה).
אולם ישנו מקרה יוצא דופן בו נתנת האפשרות להכניס מלווה  למתחם שגרירות ארה"ב בישראל והוא במקרה בו מדובר על ילדים מעל גיל 14 ועד גיל 18. ילדים בגילאים הללו
כן נדרשים להגיע לראיון שגרירות ארה"ב ישראל.

באתר של שגרירות ארה"ב ישראל יש קישור של שאלות ותשובות. האתר נגיש גם בעברית. כך שבאתר של שגרירות ארה"ב בישראל ניתן לקבל את כל המידע הרלוונטי בכל הקשור בהוצאת ויזה לארה"ב.
אם יש לכם צורך בהוצאת ויזה דחופה לארצות הברית, זה לא יעזור לכם להגיע פיזית למתחם שגרירות ארצות הברית בישראל ללא הזמנה לראיון לא יעזור לכם כל התחינות והבקשות.
שגרירות ארה"ב בישראל מאפשרת לבקש ויזה דחופה באמצעות שליחת מייל באתר של שגרירות ארה"ב בישראל. שגרירות ארה"ב ישראל מתחייבת לענות מהר לבקשות דחופות. בכל מקרה יש גם מספר טלפון של שגרירות ארצות הברית בישראל אולם בטלפון הזה תוכלו לקבל מידע והכוונה, אולם לא ימנע מכם מלהגיע לשגירות ארצות הברית בישראל עם הטפסים והמסמכים הנחוצים.
לסיכום:  כל אזרח בדרך להוצאת ויזה לארה"ב נדרש לעבור  ב שגרירות ארה"ב בישראל,