קביעת ראיון לויזה לארה"ב
מתי מתבצע קביעת ראיון לויזה לארה"ב ?
קביעת ראיון לויזה לארה"ב הוא השלב החשוב והקריטי אשר בסופו תוכרע זכאותכם.
ויזה לארה"ב ראיון מחייבת את כל אותם אלו שמבקשים ויזה לארה"ב והם נמצאים בטווח הגילאים שבין 14 שנה ל79 שנים, מלבד אלו הפטורים מכך, למעשה אותם אזרחים מתחת לגיל 14 ומעל לגיל 80.
קביעת ראיון בשגרירות ארה"ב תתבצע לאחר שביצעתם את כל השלבים לו כגון: מילוי טופס בקשה לויזה, תשלום אגרת ויזה לארה"ב וכמו כן, וידאתם שבידכם נמצאים כל המסמכים הרלוונטיים בהתאם לבקשה.
לאחר שביצעתם את כל השלבים, הנכם נדרשים להגיע לראיון לויזה ארה"ב בשגרירות ארה"ב וזאת לאחר שהגשתם בקשה לקביעת ראיון לויזה לארה"ב.

ראיון לויזה לארה"ב הוא ראיון אישי וקצר המתנהל בשגרירות ארצות הברית בישראל היושבת ברחוב הירקון 71 תל-אביב ונערך במועד שנקבע לכם.
בהגיעכם לפתח שגרירות ארצות הברית תאלצו לעבור בדיקה ביטחונית קפדנית אשר בסופה תדרשו להציג בפני נציגי השגרירות את טופס הבקשה וכן את אישור זימון ויזה לארה"ב ראיון, לאחר מכן תדרשו לפנות לאגף הוויזות שם יערכו נציגי שגרירות ארה"ב בדיקת המסמכים, אשר בסיומה תאלצו למסור טביעת אצבעות שלאחריה תאלצו להמתין בסבלנות ובסובלנות עד שיגיע זמנכם לראיון.
ראיון ויזה ארה"ב מתקיים מול נציג מהקונסוליה, אשר ירבה בשאלות הנוגעות לנסיעתכם, עליהם תצטרכו להשיב בהגינות ובכנות וללא התחמקויות. 
במרבית במקרים, בסוף הראיון לויזה לארה"ב, הנציג יביע את החלטתו ויספק עבורכם תשובה לגבי הבקשה, הן תשובה חיובית והן שלילית.
במידה והנציג אישר את בקשכם לויזה לארה"ב תאלצו להפקיד בידיו את הדרכון ואת טופס בקשה לויזה לארה"ב על מנת להנפיק עבורכם את האשרה.
במקרים בהם נעניתם בשלילה מסיבה כזו או אחרת, דרכונכם יוחזר לכם בחזרה.

כיצד ניתן לבצע קביעת ראיון בשגרירות ארה"ב ?

קביעת ראיון לויזה לארה"ב ניתן לבצע בשני אופנים:
1. באמצעות האתר האינטרנט בכתובת: http://Visalnfo.US-Visaservices.com
2. הדרך השנייה תתבצע ע"י מוקד הפניות במספר טלפון: 1800-931-5642
חשוב לציין שקביעת ראיון בשגרירות ארה"ב בכל אחד מן הדרכים מחויבת בעלות כספית 

מה עלינו להביא במועד ראיון ויזה ארה"ב ?

כמו שהוזכר, שלב ראיון ויזה לארה"ב הוא השלב הסופי והמכריע בכל הנוגע לקבלת ויזה לארצות הברית, על כן, בכדי למנוע מצבים לא נעימים ודחייתה של הבקשה רצוי להגיע מוכנים וערוכים עם כל המסמכים, ואישורים הרלוונטיים בזמן ראיון לויזה ארה"ב כגון:
- טופס בקשה לויזה לארה"ב
- אישור זימון לראיון
- אישור תשלום אשרת ויזה
- דרכון בתוקף
- תמונת פספורט
- צילום דפי חשבון 
- צילום תלושי שכר (3 חודשים שקודמים לבקשה)
- מכתב ממוסד לימודי המעיד כי דורש הויזה נמצא עדיין במסגרת הלימודית ו/או שבכוונתו ללמוד בזמן חזרתו ארצה.
- אישור ממעסיק על משך תקופת עבודתו.
- מסמכים נוספים ורלוונטיים אותם נדרשתם להביא עמכם לראיון לויזה ארה"ב.