טופס DS-160
מהו טופס DS-160 ?
כל מועמד אשר מעוניין לטוס לארצות הברית שלא למטרת הגירה נדרש לעבור מספר שלבים עד להגעה למועד הראיון בשגרירות ארצות הברית בישראל.
השלב הראשון שעל כל מועמד לבצע (ללא כל קשר לגילו) הוא מילוי טופס DS-160 אשר מהווה טופס אישי לבקשה לויזה לארצות הברית.
את טופס DS-160 ניתן למצוא באתר רשות ההגירה ו/או באתרים כאלה ואחרים.

טופס DS-160 מכיל מספר עמודים (כ-20 עמודים) המכילים שאלות אישיות בשפה האנגלית, כגון פרטים אישיים של המועמד, מטרת הטיסה שלשמה המועמד דורש ויזה לארה"ב וכו'.
על השאלות יש לענות בכנות ובדייקנות רבה (שכן, פרטים שגויים או לחילופין שאינם מופיעים באופן מדויק ונכון עלולים לעקב באופן ניכר את התהליך).
את טופס DS-160 יש למלא בזמן מוקצב ועל פי השלבים המופיעים, כלומר למועמד ניתנת האפשרות למלא את טופס DS-160 ולחזור אליו בשלב מאוחר יותר ולא יאוחר מחודש ימים ממועד פתיחת טופס DS-160 לראשונה !! 
בנוסף לכך, במהלך מילוי טופס DS-160 תדרשו לענות ולפרט אודות מקומות בהם עבדתם, ביקרתם ואף למדתם, על כן, חשוב להכין את כל הפרטים הנ"ל מבעוד מועד על מנת שלא יוצרו עיקובים מיותרים והתהליך של הוצאת ויזה יתארך. 

במקביל למילוי טופס DS-160 תדרשו לצרף תמונה מעודכנת אשר עונה על הדרישות של שגרירות ארצות הברית.
לאחר סיום מילוי טופס DS-160 תקבלו אישור על מילוי הטופס, אותו יש לצרף עם יתר המסמכים והאישורים בזמן הראיון בשגרירות במועד שיקבע.
בעבור אותם מועמדים אשר פטורים מלהגיע לראיון בשגרירות ארה"ב בישראל (ילדים מתחת לגיל 14 ולמבוגרים מעל לגיל 80) ניתנת האפשרות לישלוח את טופס DS-160 באמצעות חברת השליחויות UPS.

VISA4US הכתובת שלכם למילוי טופס DS-160 באופן המקצועי והמהיר !!

פנייה לחברת VISA4US המתמחה בהוצאת ויזה לארה"ב היא הכדאית והמומלצת, שכן צוות חברת VISA4US מכירים לעומק את כל אורך התהליך ואת הפרטים הקטנים הנחוצים לשם הוצאת ויזה לארה"ב.
בנוסף, צוות המקצוענים שלנו ימלאו עבורכם את טופס DS-160 כך שהדבר יעשה באופן מקצועי ויקל רבות על אותם מועמדים המבקשים למלא את טופס DS-160.