טופס ויזה לארה"ב
מהו טופס ויזה לארה"ב (טופס DS-160) ?

מילוי טופס ויזה לארה"ב (טופס DS-160) הינו השלב הראשון והמורכב ביותר אותו נידרש לעבור כל דורש בקשה לויזה המבקש לשהות באופן זמני בארה"ב ולא למטרת הגירה.
מילוי טופס בקשת ויזה לארה"ב ניתן למצוא אך ורק באתר השגרירות, ואותו ניתן למלא באופן מקוון.
טופס בקשה לויזה לארה"ב הינו טופס ארוך אשר מנוסח בשפה האנגלית והוא מציג שאלות רבות  אודות אותו מועמד, הן על פרטיו האישיים, ביקוריו הקודמים בארה"ב, משלח יד נוכחי, עבר צבאי, עבר פלילי, השכלה, מצבו הכלכלי ואף שאלות הנוגעות למטרת ביקורו בארה"ב  ועוד.


בתחילת טופס בקשת ויזה לארה"ב יופיע בפני המועמד קוד זיהוי המאפשר לו לחזור ולהיכנס שוב לטופס בקשה לויזה ולהמשיך בשאלון (אך לא יאוחר מ 30 יום מיום תחילת מילוי הטופס).
לאחר מילוי טופס בקשה לויזה על המועמד להדפיס ולשמור את הקוד אותו הוא יקבל בסיום מילוי הטופס (ללא אישור זה לא ניתן יהיה לקבוע מועד לראיון בשגרירות !!).


לאחר שהשלב  של מילוי טופס ויזה לארה"ב, הנחשב לשלב הארוך והחשוב מאחורינו, כל שנותר לנו הוא לבצע תשלום אגרת ויזה לארה"ב אשר לאחריה ניתן יהיה לקבוע תור לראיון בשגרירות ארה"ב ולהכין את כל המסמכים הנחוצים לשם הוצאת ויזה לארה"ב, אותם יש להציג ביום הראיון.


כמה דגשים שחשוב לדעת !!!


-  את טופס בקשה לויזה לארה"ב יש למלא בצורה יסודית ומדויקת שכן לאחר מילוי הטופס יש לאשר ולחתום שכל הפרטים שנמסרו הם פרטים נכונים ואמתיים.
- בידי השגרירות האמריקאית היא זו שתחליט בסופו של התהליך אם לאשר את הבקשה ומאידך אף לאשרה.
-  לטופס ויזה לארה"ב יש לצרף דרכון בתוקף ואף צילום של ויזה לארה"ב במידה וישנה.
- את טופס ויזה ארה"ב יש למלא בנפרד בעבור כל מועמד.
-  במידה והתחלתם במילוי טופס ויזה לארצות הברית וטרם סיימם למלא אותו ועברו 30 יום מיום תחילת התהליך תאלצו למלא טופס ויזה לארה"ב חדש.
- אם התחלתם למלא את טופס ויזה לארה"ב, ונאלצתם והפסקתם לרגע וחלפו 20 דקות תדרשו אף במקרה זה להתחיל טופס חדש.לשם הוצאת ויזה לארה"ב מומלץ לפנות לאותן חברות המתמחות בהוצאת ויזה לארה"ב לדוגמת Visa4us, כאשר מילוי טופס לויזה לארצות הברית הוא אחד מהשירותים הניתנים במסגרת החברה.
סיוע באנשי המקצוע המנוסים והמקצועיים יסייע בידכם במילוי טופס בקשה לויזה לארה"ב באופן המקצועי והמדויק ביותר , דבר אשר ימנע טעויות ושגיאות שעלולות לעכב את מתן אישור הויזה.

יתרה מכך, החברה הנבחרת תבצע עבורכם את שאר המהלכים הנוספים בניהם תשלום אגרת ויזה, קביעת ראיון בשגרירות ואף ליווי והדרכה מקצועית לקראת הראיון האישי.