ויזה לארה"ב מחיר
כל המידע על ויזה לארה"ב מחיר...
מעוניינים בטיול לארצות הברית ? בביקור קרוב משפחה ? וודאי תתקלו בצירוף המילים "ויזה לארה"ב" .
ויזה לארצות הברית הינה אשרת כניסה והיא ניתנת ע"י שגרירות ארה"ב בלבד בעבור אותם מועמדים המבקשים להיכנס לגבולותיה של ארצות הברית ה למטרות תיירות, עסקים, עבודה, טיפול רפואי ועוד מטרות כאלה ואחרות.

במבט ראשון, הוצאת ויזה לארצות הברית נתפסת כפעולה מורכבת וסבוכה אשר מעמידה רבים מהדורשים בפני דילמה, האם להתחיל בתהליך או שמא עדיף לוותר על הביקור והטיול במדינה הקסומה.
אולם הדבר לא כ"כ נורא כמו שזה נשמע, עם הקדשת זמן מתאים וסיוע באנשי המקצוע הנכונים ניתן לצלוח את התהליך ביתר קלות ובביטחון מלא ולזכות בויזה לארה"ב המיוחלת .

בן אם אתם בוחרים לבצע את התהליך באופן עצמאי ובן אם בסיוע של אנשי המקצוע המתמחים בהוצאת ויזה לארה"ב, חשוב שתדעו שעליכם לבצע מספר צעדים חשובים. אשר בסיומם תדרשו להתייצב בשגרירות ארה" ב בתל אביב ו/או בקונסוליה האמריקאית בירושלים (בהתאם למקום המגורים). 


כמה עולה ויזה לארה"ב ?

עלות ויזה לארה"ב נקבעת בהתאם לסוג הויזה המבוקשת והיא נעה בין טווח המחירים של בין 160$ ל-290$ (במקרים בהם ומדובר בויזת סטודנט ו/או ויזת חילופי מבקרים על המועמד לשלם אגרה נוספת-SEVIS)
בשלב הראשוני, על כל מועמד לויזה לארה"ב למלא טופס מקוון הקרוי בשפה המקצועיים טופס DS-160, אותו ניתן למצוא באתר השגרירות בלבד.
הטופס מציג מספר שאלות בשפה האנגלית והוא מציג מידע לשגרירות ארה"ב אודות אותו מועמד לויזה לארה"ב.
השאלות הנשאלות בטופס כוללות בין היתר פרטים אישיים על המועמד, השכלתו, מצבו הכלכלי, פרטים על מקום עבודתו, שאלות הנוגעות לעברו הצבאי ואף שאלות הנוגעות למטרת נסיעתו לארה"ב וביקורים קודמים בה.

לאחר שהמועמד סיים למלא את טופס הבקשה באופן יסודי וקפדני , עליו לבצע תשלום אגרת ויזה לארה"ב באחת משתי הדרכים הן דרך אתר השגרירות באמצעות כרטיס אשראי מסוג וזה ו/או מסוג מסטרקרד והן דרך רשות הדואר, כאשר המועמד הבוחר בדרך הזו עליו להדפיס שובר לתשלום ולגשת לאחד מסניפי רשות הדואר, אשר בסיום התשלום המועמד יקבל לידיו קבלה המהווה אישור תשלום אותה עליו להביא ביום הראיון האישי.

ויזה לארה"ב מחיר עומד כיום על: 
- ויזת תייר, עסקים, סטודנט, חילופי מבקרים 160$ (המועמדים לויזת סטודנט ו/או חילופי מבקרים נדרשים לשלם בנוסף למחיר ויזה לארה"ב העומד על 160$ אף סכום של 200$ (תשלום SEVIS).
- 190 $ עבור ויזת עבודה (H), ויזה לעובדים זמניים  (P,L,R,O)
- 240 $ עבור עלות ויזה לארה"ב  מסוג (K)  
- 270 $ מחיר לויזה לארה"ב מסוג (E)

לאחר שהמועמד שילם עבור עלות ויזה לארה"ב הוא נדרש להיכנס בשנית לאתר השגרירות ולקבוע תור לראיון עפ"י לוחות הזמנים הפנויים המופיעים באתר .
בימים הסמוכים ליום הראיון על המועמד לבדוק שבידו נמצאים כל המסמכים הדרושים אותם עליו להציג ביום הראיון בשגרירות ארה"ב בניהם: טופס הבקשה (טופס DS-160), אישור תשלום עלות ויזה לארה"ב, דרכון בתוקף, תמונות פספורט, וכל אישור המחזק והמעיד על הקשר של המועמד לארץ, דבר אשר מעיד על כוונתו לשוב ארצה ולא להגר לארה"ב, לשהות ולעבוד בה בקביעות.

Visa4us הדרך הכדאית והנכונה להוצאת ויזה לארה"ב !!

Visa4us מעמידה לטובת לקוחותיה צוות עובדים מיומן ומקצועי בעלי תודעת שירות גבוהה אשר יבצעו עבורכם את כל תהליך הוצאת ויזה לארה"ב באופן המקצועי והמהיר, החל ממילוי טופס הבקשה, דרך תשלום אגרת ויזה לארה"ב וכלה בקביעת תור לראיון בשגרירות במועד הנוח עבורכם.
בנוסף לכך, צוות העובדים של Visa4us יכוון וידריך אתכם לקראת הראיון האישי שיתקיים בשגרירות ארה"ב והכל במחירים נוחים והוגנים 

***חשוב לציין שאחוזי ההצלחה להוצאת ויזה לארה"ב דרך Visa4us הם מהגבוהים ביותר !!