ויזה לארה"ב לקטין
הדרך להוצאת ויזה לארה"ב לקטין
מעוניינים לטוס לטיול לארה"ב עם הילדים ? מתחבטים בשאלה האם גם לילדים דרוש להוציא ויזה לארה"ב לילדים ? התשובה היא חד משמעית כן !!! כל אזרח ללא כל קשר לגילו חייב באשרת כניסה לארה"ב.

מהו תהליך הוצאת ויזה לארה"ב לקטין ?

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב לילדים זהה לאופן הוצאת ויזה לארה"ב למבוגר, אך ההבדל היחידי בין שני המקרים הינו באופן הגשת הבקשה לויזה לארה"ב לילדים.
למעשה, וילדים בגילאי 14-18 נדרשים להגיע לראיון בליווי אחת מההורים ו/או אפוטרופוס ואילו
ילדים מתחת לגיל 14 אינם נדרשים להגיע לראיון בשגרירות ארה"ב ואת טפסי הבקשה לויזה לארה"ב לקטין יש למסור לשגרירות ארה"ב בישראל באחת מן הדרכים הבאות: 
דרך אחת, הינה מסירת הטפסים והמסמכים באמצעות אחד מבני המשפחה המגיע לראיון בשגרירות על מנת להגיש בקשה לויזה לארה"ב בעבורו.
דרך נוספת למסירת הטפסים היא באמצעות חברת UPS (חברת שליחויות) במקרה בו אין כל בן משפחה אשר מגיע לראיון בשגרירות ארה"ב.

גם בהוצאת ויזה לארה"ב לילדים אנו נתקלים במספר סוגי ויזות אשר כל סוג וסוג מיועד למטרה כזו או אחרת והיא צריכה להיות תואמת לסוג הויזה של הורה הילד.
כלומר, ילדים אשר טסים לארה"ב עם הוריהם למטרת טיול תונפק עבורם ויזת תייר, לעומת זאת ילדים הטסים עם הוריהם לטובת לימודים, עבודה תונפק עבורם הויזה המתואמת (מתלווה מקרבה ראשונה).
כמו שנאמר, הגשת בקשה לויזה לארה"ב לקטין זהה לאופן הגשת בקשה לויזה של אזרח מבוגר כלומר, יש לבצע את כל השלבים הראשונים שקודמים לראיון בשגרירות כלומר, יש למלט טופס בקשה לויזה לארה"ב לילדים, יש לשלם את אגרת ויזה לילדים(עלות זהה לזו שנדרש לשלם כל דורש ויזה לארה"ב) ומסירת הטפסים והמסמכים באחת מהדרכים שציינו לעיל.


אילו מסמכים יש למסור לשגרירות בעבור ויזה לילדים לארה"ב ? 

במידה וסוג ויזה לארה"ב לילדים המבוקשת הינה ויזת תייר יש למסור את המסמכים הבאים, 
- טופס בקשה
- תמונה של הילד עפ"י דרישות השגרירות
- אישור תשלום האגרה
- אישור מסירה ל UPS
- דרכון בתוקף של הילד
- מכתב הסכמה של ההורים

במידה ומדובר בסוג אחר של ויזה לילדים לארה"ב יתכן ותדרשו להמציא מסמכים נוספים.