ויזה לארה"ב באינטרנט
ויזה לארה"ב באינטרנט...הדרך הקלה והנוחה !!
עד לא מזמן, מועמד שביקש להוציא ויזה לארה"ב היה נאלץ לגשת לאחד ממשרדי הנסיעות על מנת שאלו יסייעו בידו להוציא ויזה לארה"ב, דבר שבמרבית המקרים היה גוזל זמן רב ומשאבים רבים.
כיום, עם העידן הטכנולוגי המתקדם והמתפתח, דבר המאפשר לנו להוציא ויזה לארה"ב באינטרנט ללא כל יציאה מהבית.

כיצד מתבצע תהליך הוצאת ויזה לארה"ב באינטרנט ?

כל אזרח המבקש להיכנס לשטחה של ארצות הברית חייב להחזיק ברשותו אשרת כניסה או בשמה הידוע, ויזה לארה"ב.
הוצאת ויזה לארה"ב הינו תהליך מורכב אשר צריך להיעשות באופן דקדקני ומחושב וזאת בכדי להוביל להצלחת המטרה שלשמה אנו עוברים את התהליך – הוצאת ויזה לארה"ב, שכן טיפול לוקה ולא איכותי יוביל לכישלון בסופו של דבר, בו לא תאושר לכם הויזה לארה"ב לה חיכיתם וציפיתם.

אז אם כך, כיצד ניתן להוציא ויזה לארה"ב באינטרנט ?

כל תהליך הוצאת ויזה לארה"ב באינטרנט מתבצע באתר שגרירות ארה"ב מלבד הצורך להגיע לראיון אישי המתקיים באחת הנציגויות הן בשגרירות ארה"ב בתל אביב והן בקונסוליה האמריקאית בירושלים.

להלן השלבים לויזה לארה"ב באיטרנט:

בשלב הראשוני על המועמד להיכנס לאתר השגרירות ולמלא טופס בקשה לויזה לארה"ב (טופס DS-160), בו המועמד מתבקש לענות על מספר שאלות בשפה האנגלית הכולל פרטים אישיים, שאלות בדבר מטרת נסיעתו, ציון ביקורים קודמים בארה"ב, השכלתו, שאלות הנוגעות לתחום העסקתו של המועמד ועוד.
בסיום מילוי הטופס יופיע בפני המועמד אישור, אותו עליו להדפיס ולשמור אותו עד ליום הראיון בשגרירות ארה"ב.

בשלב השני המועמד נתבקש לשלם עבור אגרת ויזה לארה"ב, כאשר בפני עומדות 3 אפשרויות לתשלום, האחת באמצעות האינטרנט, השנייה באמצעות מוקד טלפוני והשלישית באמצעות פנייה לאחד מרשויות הדואר, אשר גם פה בסיום התשלום יונפק למועד אישור תשלום אותו יש להביא עמו במעמד הראיון האישי.

בשלב השלישי, דורש הויזה לארה"ב מתבקש להיכנס לאתר השגריות ולקבוע תור לראיון בשגרירות ארה"ב בישראל בהתאם לימים ולשעות המצוינות באתר.

לאחר קביעת המועד לראיון בשגרירות, כל שנותר הוא להמתין בסבלנות ליום המיוחל בו תוצבו מול נציג מהקונסוליה, אשר בתום הראיון יספק עבורכם תשובה, הן חיובית והן שלילית ואף במקרים מסוימים תדרשו להגיע בשנית וזאת בשל חוסר במסמכים ו/או באישורים רלוונטיים.