ארה"ב ויזה
מידע אודות ארה"ב ויזה
שילוב המילים ארצות הברית ויזה או ארה"ב ויזה טומן בחובו תהליך ארוך ומתיש.
כל אזרח ישראלי בעל אזרחות ישראלית שרוצה לבקר בארה"ב ולא משנה לאיזה מטרה, כגון ויזת תייר או ויזת עסקים וכדומה חייב לעבור את התהליך של הוצאת ויזה לארה"ב.
הדרך לארה"ב מתחילה בחיפוש המילים ארה"ב ויזה, כשתחפשו את צירוף המילים ארצות הברית ויזה אתם תגיעו לאתר של הקונסוליה האמריקאית ומשם יתחיל המסע שלכם לארצות הברית. 


ארצות הברית ויזה אומר שצריך למלא טפסים באתר, לשלם אגרה, להכין דרכון, להכין תמונת פספורט בגודל 5 על 5 ברקע לבן והזמנה לראיון בקונסוליה.
ארה"ב ויזה יצריך מכם זמן אנרגיה וכסף כדי לקבל את הויזה המיוחלת שנקראת, אשרה ארצות הברית ויזה. אם עושים זאת נכון זהו תהליך פשוט עם פרוצדורה שצריך לעבור.


ארה"ב ויזה מתחילה קודם כל עם הוצאת דרכון או לפחות שיהיה דרכון בתוקף לחצי שנה קדימה, לאחר מכן אתם צריכים לדעת היכן תשהו בארצות הברית.
כשיש לכם את הדרכון והפרטים הבסיסים שלכם של הטיול או הנסיעה לארה"ב, תוכלו להיכנס לאתר של הקונסוליה. תחפשו בגוגל את צמד המילים ארה"ב ויזה, או ארצות הברית ויזה וכך תמצאו את האתר שבו מתחילים למלא את הטופס כאשר הטופס בנוי ממספר נושאים ומכיל מעל ל 60 שאלות.
באתר של ארה"ב ויזה תבחרו את המדינה כלומר ישראל ואז יעלה לכם הטופס DS-160.
השאלות באנגלית אבל כל מי שרוצה ויזה ארצות הברית חייב לענות על כל השאלות, ניתן לתרגם את הדף לעברית אך התשובה חייבת להיות באנגלית. 


יש חברות שמציעות שירות של ארה"ב ויזה שבו יעזרו לכם למלא את הטופס תמורת דמי טיפול בכל הנוגע להוצאת ארצות הברית ויזה. גם סוכני הנסיעות מצעים שירות של עזרה וסיוע של ארה"ב ויזה.
משפחות עם ילדים שרוצים להוציא ויזה לארה"ב יוכלו לקבל הנחה אצל מי שמציע את השירות ארצות הברית ויזה.
שימו לב שלא יעבדו עליכם, את התהליך של ויזה לארה"ב ניתן לעשות עצמאית באינטרנט.


הקונסוליה האמריקאית הנגישה את התהליך של ארצות הברית ויזה באינטרנט כדי לחסוך כסף מלשלם עמלות לסוכני הנסיעות.
לפני מספר שנים התהליך של ארה"ב ויזה היה חייב לעבור דרך סוכני הנסיעות, כיום הנפקת ארצות הברית ויזה נגישה לביצוע באינטרנט. כך שעם קצת מאמץ תוכלו לחסוך כסף ולקבל סוף סוף את מה שנקרא ארצות הברית ויזה.

בהצלחה לכולם.